Fena č.24

  • Fena
  • Kříženka
  • Evidenční číslo 83/21
  • Fena č.24 (5 roky)
  • 25.08.2021 Mikulov množírna
  • Natolik ustrašená a bázlivá fenečka, že by mohla ze strachu i kousnout. Nás už dávno ne! Zvykne si jistě i na vás! :-) Říkáme jí "ošklivka Bety" - ne, ne, zas tak ošklivá není!! jenom nemá přední zoubky - následek dřívějšího živoření...Bude potřebovat trpělivou rodinku, určitě bez maličkých dětí, kteří si s ní dají tu práci, aby byla za pár dnů schopná přijít sama na gauč přilehnout.

Prostě nulová socializace, jako všichni z množírem, ale zlaté bázlivé srdíčko. Obojek a vodítko je věc neznámá, k vyzvednutí je nutná přepravka!!. Bude-li doma jako jedináček, brzy za vámi bude "chodit jako pejsek". Je zcela zdravá, proočkována, čipována.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při její adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do BŘECLAVI, panu Frýdkovi z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Pan Frýdek připraví smlouvu a sám Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do BŘECLAVI smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že po podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si den a hodinu předání. V útulku nebydlíme - nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy - piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊