Brumla

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 11/23
  • Brumla (8-9let)
  • 16.1.2023 UZSVM Hodonín

PROSÍM DOČTĚTE TEXT AŽ DO KONCE!! – DŮLEŽITÉ!!

Brumlíček dostal jméno přesně podle toho, jak se jevil – zadumaný, schovaný na jednom místě a občas tak jakoby zabručel. Chvilku trvalo, než jsme mu mohli nasadit obojek a ještě déle než pochopil, že chodit ven do výběhu je vlastně hrozně fajn. Dneska už umí chodit na vodítku a Brumla mu zůstalo díky tomu, že trošku vypadá jako medvídek😊 Celý svůj život prožil ve zcela nevhodných podmínkách, jeho plachost tomu připočítávám. Musí se na něj pomaličku a dát mu čas. Ale jsem přesvědčena, že tak, jako nás vzal za své do měsíce, i své nové majitele bude rychle akceptovat. Viděla bych jej nejraději někde na dvorečku, jako sólo psa doma. Aby už nikdy nemusel být někde zastrčený v koutku a čekat, kdy bude moci beze strachu zbaštit svou porci granulek. Kdo o něj projeví zájem, porosím čtěte pozorně až do konce další řádky: (pozn. nové domovy prověřujeme nejen my, ale i státní úředníci)

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jejich adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do HODONÍNA! paní Dubské z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Paní Dubská připraví smlouvu a sama Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do HODONÍNA smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že PO podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si DEN a HODINU předání. V útulku nebydlíme – nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy – piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊