Boleček

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 27/20
  • Boleček (5 let)

Když jsem pejska poprvé uviděla, hledala jsem čip snad desetkrát. Přece není možné, aby někdo nepostrádal psa, kterého si celé roky vykrmoval, nechal vykastrovat a patrně s ním sdílel gauč?? Nenašla jsem. Dnes ho již samozřejmě má, očkování také, je řádně odčerven a doposud (řádky píši po měsíci pobytu) se neprojevil jediný zdravotní problém. Moje prvotní domněnka, že jde o "gaučáka" platila tak tři týdny - pes zcela čistotný, nic nezničil. Jenže jako každý útulkáč i tento pomalu ztrácí "dobré vychování", trhá deky v kotci, vytahuje je z boudy a stele si sám:-). Což nic nemění na faktu, že by stačilo opět pár týdnů socializace a milý Boleček by byl ukázkový byťák.

Takže komu tohoto siláka doporučit? Klidné rodině. Klidné znamená, že pokud jsou tam děti, měly by být řádně poučeny a hlídány. Jsem přesvědčena, že milý pes by mouše neublížil, ale když se na něj pověsí dvouletý capart a strčí mu prstíčky do nosu - však víte, jsou toho plné noviny.

Máte-li o pejska zájem, pište, ráda si s vámi domluvím schůzku mimo návštěvní dobu, ať na sebe máte hlavně klid. Boleček je fajn pes, třeba bude rád chodit každý čtvrtek na ryby :-).